Uncategorized

TARKAN KONSERİ ÖNCESİNDE YAŞANAN ŞOK OLAY! SAHNE YIKILDI

İzmir’in 9 Eylül Kurtuluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Tarkan’ın konser vereceği alanda dev platform çöktü. şuandaki belirlemelere göre platform yakınında olan 1 kişi yaralandı. Tarkan’ın konser vereceği alandaki çöken dev platform dron ile havadan görüntülendi.

planlanan etkinlikler arasında mega star Tarkan’ın sevenlerinin katılacağı  Cumhuriyet Meydanı yakınında Kordon boyunda konser vereceği açıklandı. hazırlıklar bir hafta öncesinden başlamıştı ünlü sanatçının sevenleri merakla bugünü beklerken saat 23:00-23:30 saatleri arasında büyük bir gürültünün ardından sahne yıkıldı. o sırada yakınlarda olan 1 kişi yaralandı oradaki vatandaşların ihbarı üzerine sağlık görevlileri yaralıyı ambulansa alarak Nevvar-Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. yaralının durumunun iyi olduğu belli oldu. Sahnenin 3 gün içerisinde kaldırılacağı açıklandı .

  Olayın ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Tarkan’ın sahne alacağı konser alanında yaşanan kaza için çok üzgünüz. Herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmaması ile teselli buluyoruz. Konserle ilgili tekrar bilgilendirme yapacağız.” şeklinde sosyal medyadan açıklama yaptı.

Tarkan olayla ilgili sosyal medyadan şöyle bir açıklamada bulundu :”İzmir’e giderken sahnemin yıkıldığı haberini aldım. Çok üzüldüm ama can kaybı ve yaralı olmamasına çok sevindim. Emek veren herkesin ve ekip arkadaşlarımın iyi olduğunu bilmek beni çok mutlu etti. Herkese çok geçmiş olsun. Bu arada ben yoldayım. İzmir’e gidiyorum. Bu konserin gerçekleşmesi için elimizden ne gelirse yapacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.